عینک گریف

عینک گریف یا ریم لس مناسب چه کسانی است؟

آیا می‌دانید به چه عینک‌هایی عینک گریف یا ریم لس می‌گویند؟ آیا می‌دانید عینک گریف به چه صورت‌هایی می‌آید؟ آیا می‌دانید عینک ریم لس مناسب چه سن و سالی است؟

همراه با چهل خونه باشید برای بررسی عینک ریم لس یا گریف.

عینک‌ها چه از نوع آفتابی آن و چه از نوع طبی آن جز اکسسوری هایی هستند که علاوه بر اینکه نقش مهمی را در سلامت چشم ما ایفا می‌کنند جنبه ظاهری و زیبایی آن نیز مورد توجه افراد قرار می‌گیرد. بعضی از افراد عینک‌های با فریم را می‌پسندند و بعضی دیگر بدون قاب و فریم را؛ بعضی‌ها عینک با شیشه و صفحه بزرگ را دوست دارند و بعضی دیگر شیشه و صفحه کوچک را. بعضی‌ها تمایل به انتخاب رنگ‌ فریم تیره دارند ولی بعضی دیگر به سراغ رنگ‌های شاد و زنده‌تر می‌روند.

عینک گریف یا ریم لس یکی از آن عینک‌هایی است که طرفداران خاص خودش را دارد. در بخش مدخونه سایت چهل خونه قصد داریم تا این نوع عینک را بررسی نماییم.

عینک گریف یا ریم لس (Rimless) جیست؟

عینک‌های بدون قاب و فریم را اصطلاحا گریف یا ریم لس گویند. قدمت این عینک‌ها به ۱۸۰۰ برمی‌گردد و این نوع عینک برای قرن‌ها به عنوان یکی از اجزای اصلی دنیای فشن و مد شناخته می‌شد که البته امروزه هنوز افراد بسیاری این مدل عینک را انتخاب می‌کنند. احتمالا برایتان جالب خواهد بود اگر بدانید که بسیاری از افراد تاثیرگذار و پرنفوذ مانند سیاستمداران و مدیران علاقه خاصی را به این نوع عینک‌ها نشان داده‌اند.

عینک گریف یا ریم لس (Rimless) مناسب چه کسانی است؟

عینک‌های گریف یا بدون فریم بدلیل نداشتن قاب و فریم دارای وزن کم و سبکی خاصی هستند از این رو افردی که وزن قاب عینک روی صورت آن‌ها سنگینی می‌کند عینک‌های گریف یا ریم لس می‌تواند گزینه مناسبی برای آن‌ها باشد.

به طور کلی افرادی که نمی‌خواهند وسعت دید آن‌ها به واسطه وجود قاب و فریم عینک کم بشود و افردی که برای‌شان که رنگ فریم چه رنگی باشد می‌توانند از این مدل عینک استفاده کنند؛ همچنین افرادی که تاب تحمل سنگینی قاب عینک را به مدت طولانی ندارند انتخاب مدل گریف یا ریم لس گزینه مناسبی برای آن‌ها خواهد بود.

در این مقاله سعی شده است تا در مورد عینک ریم لس صحبت کنیم. امیدواریم که مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای دسترسی به سایر مقالات در حوزه مد و فشن کافیست به بخش مدخونه سایت چهل خونه مراجعه کنید.