مردان خوشتیپ

مردان خوشتیپ همیشه این نکات را رعایت می‌کنند!

آیا می‌خواهید از شما به عنوان یک مرد خوشتیپ یاد کنند؟ آیا راز و رمز خوشتیپ شدن را می‌دانید؟ آیا می‌دانید مردان خوشتیپ از چه رازهایی استفاده می‌کنند؟ آیا دوست دارید با ظاهر خود همه را جذب کنید؟

همراه با چهل خونه باشید برای اینکه برای شما رازهای مردان خوشتیپ را برملا کنیم!

قبل از اینکه به سراغ این مقاله آموزشی برویم یادآور می‌شویم که در بخش مدخونه سایت چهل خونه شما به تمامی مقالات در حوزه مد و فشن به صورت رایگان دسترسی خواهید داشت. پس بخش مد خونه سایت را فراموش نکنید. اما برویم سراغ برملا کردن رازهای مردان خوشتیپ!

۱) آستین‌ پیراهن‌تان را درست تا بزنید!

مردان خوشتیپ آستین‌های خودشان را مطابق اصول تا می‌زنند. اگر اهل تا زدن آستین‌های پیراهن‌تان هستید پیشنهاد می‌کنیم این کار را با دقت و حوصله انجام دهید تا خوش تیپ به نظر برسید. بعضی از افراد هستند که در تا زدن آستین به خودکفایی رسیده‌اند و هر موقع و هر طور که بخواهند آستین پیراهن‌شان را تا می‌زنند. مثلا دیده شده بعضی از افراد یک آستین را تا می‌زنند و آستین دیگر را به حال خود رها می‌کنند، یا دکمه یک آستین را می‌بندند و دیگری را باز می‌گذارنند. این کارها از جذابیت و خوش تیپی شما کم خواهد کرد.

برای تا کردن آستین پیراهن‌تان پیشنهاد می‌کنیم اول یک تای بزرگ از سر آستین تا آرنج خود بزنید و سپس یک تای دیگر روی آن بزنید. این نوع تا زدن به جای تا زدن‌های زیاد کوچک ظاهری زیباتر به نمایش خواهد گذاشت.

۲) در انتخاب سایز کت‌تان دقت کنید!

مردان خوشتیپ در انتخاب سایز کت‌شان دقت می‌کنند! دیده‌اید افرادی را که کت‌شان به تن‌شان گریه می‌کند؟ و یا آنقدر تنگ و کوتاه است که سر آستین کت‌شان تا آرنج‌شان بیشتر نیست! برای اینکه کت‌تان به تن‌تان گریه نکند یا داخل کت‌تان خفه نشوید باید سایز کت‌تان متناسب با سایز بدن‌تان باشد. اما سایز مناسب برای شما چیست و چگونه آن را بدست آورید؟ نگران نباشید، راهکارش خیلی راحت است!

زمانی که از پهلو کنار دیوار بایستید در حالت طبیعی بین دیوار و سرشانه‌های خود مقداری فاصله مشاهده می‌کنید اگر کت پوشیدید و این فاصله بدون هیچ گونه چروکیدگی در سرشانه‌های کت پر شد نشان دهنده سایز مناسب کت است ولی اگر چین و چروک روی سرشانه‌های کت افتاد نشان دهنده این است که کت به تن شما گریه خواهد کرد.

۳) دکمه‌های کت‌تان را طبق اصول ببندید!

بستن دکمه‌های کت برای نشان دادن خودتان به عنوان یک فرد خوش تیپ از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر دکمه های کت‌تان را به صورت اصولی ببندید از شما مردی خوشتیپ می‎‌سازد:

همیشه دکمه وسط کت‌تان را ببندید. بستن دکمه وسط باعث می‌شود کت به خوبی روی تن‌تان بنشیند.

در مراسم‌های رسمی‌تر می‌توانید دکمه بالای کت‌تان را ببندید.

دکمه آخر کت‌تان را هرکز نبندید. بستن دکمه آخر کت باعث ایجاد خط و خطوطی در پشت کت می‌شود که جلوه خوبی نخواهد داشت.

در هنگام نشستن فراموش نکنید تمام دکمه‌های کت‌تان را باز کنید.

۴) لباس بافتنی‌تان را به جای آویزان کردن تا کنید!

هر چقدر که باید در آویزان کردن لباس های پارچه‌ای خود از چوب لباسی حساس باشید به همان اندازه هم باید در آویزان نکردن لباس‌های بافتنی‌تان حساس باشید. لباس های بافتنی را زمانی که از چوب لباسی آویزان می‌کنید از ناحیه سرشانه به کشش می‌افتند از این رو بافت آن شل و دفرمه می‌شود. برای اینکه لباس بافتنی شق و رقی داشته باشید که به تن‌تان فیت شود باید حتما آن‌ها را تا کنید و در کمد یا کشو بگذارید و هرگز آن ها از چوب لباسی آویزان نکنید.

۵) اگر می‌خواهید جوراب نپوشید بدانید چه وقت و با چه کفشی!

در فصول گرم سال همچون تابستان به دلیل گرمی هوا بعضی افراد که طاقت گرما را ندارند ترجیح می‌دهند جوراب نپوشند؛ اگر علت جوراب نپوشیدن شما این است باید یک مسئله خیلی مهم را در نظر داشته باشید و آن اینکه مراقب بو گرفتن پای خود باشید مخصوصا زمانی که قرار است به یک مجلس یا مهمانی بروید که مجبور شوید پای خود را از جوراب دربیاورید. بوی بد پا نه تنها از شما یک فرد جداب و خوشتیپ نخواهد ساخت که بلکه باعث فراری دیگران از شما می‌شود.

اما به جز گرمی هوا استایل خود کفش نیز بسیار مهم است که آیا شما اجازه جوراب پوشیدن را می دهد یا خیر؟ کتونی های ورزش و کفش‌های کلاسیک را باید حتما با جوراب پوشید اما از طرفی استایل کفش‌های کالج و لوفر طوری است که می‌شود آن ها را بدون جوراب پوشید.

۶) کفش‌هایتان را واکس بزنید مخصوصا اگر چرمی هستند!

شما هر چقدر هم که لباس شیک و گران قیمتی بپوشید اما تمیزی و ظاهر کفش‌تان را رعایت نکنید از نظر بیننده یک فرد خوش تیپ نخواهید بود. کفش‌های خاکی و دارای گرد و غبار ظاهر و تیپ شما را بد به نمایش خواهد گذاشت. هر روز وقتی را برای تمیز کردن و واکس زدن کفش های خود به ویژه اگر آنها چرمی هستند بگذارید.

۷) موهایتان را مطابق با فرم صورت‌تان کوتاه کنید نَه مد روز!

مطابق مد روز بودن خیلی هم خوب است اما زمانی عالی خواهد شد که مد انتخابی متناسب و در هماهنگ با فرم صورت و فیزیک بدنی شما باشد. مدل مو یکی از فاکتورهای بسیار مهم در خوش چهره دیده شدن است. مدل موی خود را طوری انتخاب کنید که به فرم صورت‌تان بیاید تا از شما یک فردی خوش تیپ و خوش چهره به نمایش بگذارد.

۸) کرم‌های ضدآفتاب فقط مخصوص بانوان نیست!

مردان خوشتیپ نیز از کرم های ضد آفتاب استفاده می‌کنند. داشتن پوستی شفاف و شاداب ظاهر شما را بسیار جذاب‌تر خواهد کرد. پوست صورت یکی از چیزهایی است که در نگاه اول به چشم طرف مقابل‌تان می‌آید که اگر پوست صورت‌تان شاداب و شفاف به چشم بیاید برای طرف مقابل‌تان دلپذیرتر خواهد بود. استفاده از کرم‌های ضدآفتاب علاوه بر مانع شدن از آفتاب سوختگی پوست باعث جلوگیری از ورود اشعه UV به منافذ پوست می‌شود. اشعه UV وقتی به منافذ پوست نفوذ کند باعث آسیب رساندن به بافت پوست و سبب ایجاد لکه‌های تیره روی پوست می‌شود. از طرفی هم باعث از بین رفتن کلاژن پوست و پیری زودرس و چین و چروک دار شدن پوست می‌شود. به همین علت برای داشتن پوست شاداب هرگز نقش کرم‌های ضدآفتاب را فراموش نکنید.

۹) از مام و اسپری‌های ضدعرق استفاده کنید!

هیچ کس از آدم‌هایی که بوی عرق‌شان تا فرسخ‌ها آن طرف‌تر هم می‌رود خوشش نمی‌آید. برای آنکه بوی عرق‌ باعث ناراحتی دیگران نشود و از شما فردی جذاب و جنتملن بسازد هیچ وقت استفاده از مام و اسپری ضدتعریق را فراموش نکنید. بهترین زمان استفاده از مام برای اینکه جذب پوست شوند و روی غدد تاثیر گذار باشند شب هنگام است. از اسپری‌های خوشبو کننده که اثرگذاری آنها ۲۴ الی ۴۸ است نیز می توانید استفاده کنید.

در این مقاله به رازهای مردان خوشتیپ پرداخیتم. امیدواریم که مورد پسند شما قرار گرفته باشد. اگر به حوزه مد و فشن علاقمند هستید بخش مد خونه سایت چهل خونه را از دست ندهید.