7 مجله مد دنیا

معرفی ۷ مجله مد و فشن برتر دنیا

برای علاقه مندان به مد و فشن هیچ چیز بهتر از این نیست که روی کاناپه یا زمین دراز بکشند و مجله مد مورد علاقه شان را در دستشان بگیرند و شروع کنند به ورق زدن و دیدن تصاویر جذابش و خواندن مطالب مفیدش . آخ که چه لذتی داره ورق زدن کاغذ روغنی مجله مد. حتما که باید بغل دستتان یک فنجان قهوه یا چای هم باشد. یار هم که اگر بود چه بهتر.

چهل خونه ۷ تا از معتبرترین مجلات مد و فشن را به شما معرفی خواهد کرد. هرچند که تهیه نسخه فیزیکی این مجلات سخت و گران است اما با مراجعه به سایت شان می توانید از مطالب آن استفاده کنید.

مجله مد و فشن هارپرز بازار (Harper’s Bazaar)

 

حتی بیش از ۱۵۰ سال انتشار، مجله هارپرز بازار همچنان یکی از بهترین عناوین مد است. هارپرز بازار که در شهر نیویورک فعالیت می‌کند آخرین اخبار مد را از طراحان تحسین شده و توصیه های ضروری کارشناسان زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد. در این مجله می‌توانید عکاسی خیره کننده، پیشنهادات لباس برای مناسبت های مختلف، اطلاعاتی در مورد رویدادها و ایونت‌های آینده، و موضوعات دیگر را بیابید.

مجله مد و فشن ووگ (Vogue)

 

مجله مد زنان، مجله ووگ، تأثیر منحصر به فرد و بسیاری بر روند مدهای جدید و در حال ظهور دارد. ووگ با گردآوری مطالب مرتبط با مد و فرهنگ به طور همزمان، توصیه ها و پیشنهادات تاثیرگذاری را به خوانندگان خود ارائه می‌دهد. مد لباس مناسب خود برای رویدادها و مجالس مختلف، جدیدترین مطالب سرگرمی مرتبط با مد و هزاران مطلب و موضوع مرتبط با فشن را را می توانید پیدا کنید.

مجله مد و فشن ال (Elle)

 

مجله مد بعدی که سایت چهل خونه بررسی کرده است مجله ال است. مجله Elle ترکیبی از آخرین روندهای مد و مسائل مهم پوشش زنان را با محتوای جامع و خلاقانه ارائه می دهد. در ۷۰ سال گذشته، خوانندگان این مجله به عکس‌های رنگارنگ لباس، جواهرات و اکسسوری‌هایی که در جهان ترند شده‌اند دسترسی داشته‌اند. Elle همچنین اخبار مربوط به سلامتی و سرگرمی، سیاست، و مشاوره در مورد مسائل شغلی و روابط را پوشش می دهد، که خواندن آن را ضروری می کند.

مجله مد و فشن کازمپالیتن (Cosmopolitan)

 

مجله Cosmopolitan مجله ای برای زنان بی باک است. Cosmopolitan یک مجله سبک زندگی است که جدیدترین سبک ها و نام ها را در صنعت مد و زیبایی معرفی می کند و همچنین مشاوره و توصیه هایی را برای ایونت ها و مراسم رسمی و غیر رسمی ارائه می دهد. هر شماره از این مجله شامل مصاحبه با افراد مشهور، توصیه هایی در مورد دوستی و روابط، تغذیه سالم و ورزش، و نکاتی در مورد دستیابی به اهداف شخصی شما است.

مجله مد و فشن الور (Allure)

 

به عنوان متخصص زیبایی، مجله Allure نکات و توصیه های خودش را در مورد آخرین ترندها ارائه می دهد. مراقبت از پوست و مو، میکاپ، لباس، توصیه هایی برای هر نوع پوست، شکل صورت و شخصیت مطالبی هستند که مجله Allure در مورد آنها صحبت می کند.

مجله مد و فشن جی کیو (GQ)

 

مجله GQ به عنوان برترین مجله مد مردانه به شما کمک می کند تیزبین و هشیار به نظر برسید و هوشمندانه زندگی کنید. GQ برای مردان پیشرو در مد است. این مجله حاوی اطلاعاتی در مورد هر آن چیزی که یک مرد می خواهد بداند، موضوعات مختلفی را پوشش می دهد. در این مجله می توانید مقالاتی درباره داغ‌ترین روند مد لباس مردانه، پروفایل ورزشکاران مورد علاقه، پیشنهاد رستوران و موارد دیگر بخوانید.

مجله مد و فشن ونتی فر (Vanity Fair)

 

مجله Vanity Fair بهترین مجله سرگرمی امروزی است که خوانندگان را با جذاب ترین ستاره ها آشنا میکند. یک مجله مد باید خوب به نظر برسد، و Vanity Fair با عکاسی نمادین، مقالات شوخ طبعانه، و گزارش هایی در مورد بهترین تیپ و ظاهر، جدیدترین سبک ها و مد، رباینده مدال طلا در بین دیگر مجلات مد است.